O mnie

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie, dom lub działkę? Planujesz wynająć własną nieruchomość? Szukasz swoich wymarzonych czterech kątów? Zaufaj mojemu doświadczeniu!

Zawsze reprezentuję jedną stronę w transakcji, co gwarantuje moim klientom korzystną pozycję w negocjacjach. Wiem jak skutecznie wypromować nieruchomość i dotrzeć do adresata. Jeśli dzwoni do Ciebie więcej agentów niż potencjalnych klientów i boisz się że Twoja oferta na stałe zagości na portalach – skontaktuj się ze mną. Tobie również pomogę.

Sławomir Dymowski
Agent Nieruchomości | Negocjator

Oliwia Bogacz
Manager Biura

Sebastian Juszkiewicz
Agent Nieruchomości

Jolanta Bednarska
Agent Nieruchomości | Rzeczoznawca Majątkowy

Kamil Grochowina
Agent Nieruchomości

Karol Kołacz
Ekspert Finansowy

Sylwia Mendak-Niekurzak
Adwokat ds. nieruchomości

Krzysztof Derdzikowski
Konsultant ds. nieruchomości gruntowych

Paweł Morga
Fotograf

Piotr Piguła
Geodeta

Krzysztof Gadomski
Rzeczoznawca Majątkowy

Agent

Jestem laureatem zestawienia Orły Nieruchomości 2021 w kategorii: powiat kłobucki.

Stale rozwijam swoje umiejętności, zdobywam wiedzę i doświadczenie. Korzystam z nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań, dlatego mam na swoim koncie już wiele sukcesów i profesjonalnie zamkniętych transakcji.

Profesjonalizm.

Jestem licencjonowanym agentem nieruchomości z licencją zawodową nr 27046 wydawaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Przynależę do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin i konsultantami by zapewnić moim klientom najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo transakcji. Ukończyłem Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości Wojciecha Orzechowskiego i Flip Na Pierwotnym.

Umiejętności interpersonalne

Zawsze reprezentuję jedną stronę w transakcji, co gwarantuje moim klientom korzystną pozycję w negocjacjach. Jestem Certyfikowanym Negocjatorem nr 0030 Szkoły Negocjatorów pod patronatem Wojtka Woźniczki oraz absolwentem i praktykiem Szkoły Sandlera, gdzie moimi wykładowcami byli tacy specjaliści jak Krzysztof Rzepkowski czy Dariusz Milczarek. Ukończyłem szkolenie sprzedażowe al fianco, jak również uczyłem się pod okiem Natalii Drysiak.

Tomasz Paduch
Współpracuję ze Sławkiem kilka miesięcy, a moje doświadczenie jest bardzo pozytywne 🙂 Sławek jest uczciwy, szczery i bezpośredni. No i skutecznie dąży do celu. Pozdrawiam całe biuro i życzę sukcesów!
Ocena 5.0
Dawid Klocek
Pełny profesjonalizm Polecam
Ocena 5.0
Sylwia Skoczylas
Profesjonalne Biuro Nieruchomości. Właściciel zna się na swojej pracy perfekcyjnie. Polecam.
Ocena 5.0
Tomasz Skoczylas
Najlepszy agent
Ocena 5.0
Paulina Melanowicz
Pełen profesjonalizm , Pan pomagał mi w wynajmie okazjonalnym , sporządził umowę, umówił notariusza. Na miejscu wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania. Gorąco Polecam !
Ocena 5.0
Adam Ryszard
Profesjonalny pośrednik i negocjator. Jeśli macie coś sprzedaży w Kłobucku i okolicach to lepiej nie traficie. Natomiast jak chcecie coś kupić warto skorzystać z jego wiedzy i umiejętności z zakresu negocjacji- będzie wam się opłaca. Polecam
Ocena 5.0
WIKTORIA WRONA
Najlepszy agent nieruchomości w województwie śląskim, a może nawet w Polsce. 🙂 Pełen profesjonalizm, miła obsługa i zgrany zespół. Polecam!
Ocena 5.0
Tomasz Popek
Serdecznie polecam za profesjonalne podejście do sprawy i opiekę nad klientem na każdym etapie transakcji.
Ocena 5.0
Mariush Mario
Profesjonalna obsługa, bardzo duża wiedza branżowa, zaangażowanie i dyspozycyjność. Polecam każdemu, do kupna i sprzedaży nieruchomości.
Ocena 5.0
Maciek K
Polecam
Ocena 5.0
Mi Sz
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Polecam
Ocena 5.0
Veronika Pandzioch
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Cala operacja na jak najwyższym poziomie. Polecam.
Ocena 5.0
Paulina Zalewska
współpraca zakończona sukcesem polecam, pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie
Ocena 5.0
Anna Randak
Postawiliśmy wysoko poprzeczkę a Pan Dymowski jej nie zrzucił. Pełen profesjonalizm!
Ocena 5.0
Magdalena Agata Stępień
Serdecznie Polecam
Ocena 5.0
Andrzej Koralewski
Profesjonalne podejście do klienta. Jestem w pełni zadowolony z prowadzonych przez Pana Sławomira moich spraw związanych z nieruchomościami. Serdecznie Polecam
Ocena 5.0
Pawel Głąb
Biuro na 5+
Ocena 5.0
Agnieszka Pogorzelec
Ocena 5.0
Anna
Ocena 5.0
Patrycja Pawłowska
Ocena 5.0
Wojciech Łapuk
Ocena 5.0
Sonic sonic
Ocena 5.0
Jerzy Mrowiec
Profesjonalizm na 100% miły i konkretny zawsze pod telefonem bardzo polecam
Ocena 5.0
Ewelina Kosowska
Współpraca z panem Sławkiem to gwarancja sukcesu w negocjacji,sprzedaży i kupnie. Profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam !!!
Ocena 5.0
Justyna Tasarz
Profesjonalne podejście, współpraca bez żadnych zastrzeżeń, 100% zaangażowania. Polecam serdecznie 🙂
Ocena 5.0
fraczynski
Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń , wszystkie informacje jakie chciałem – dostałem , bardzo dobry kontakt ; polecam z czystym sumieniem 🙂
Ocena 5.0
Maryla
Szybko, sprawnie, przeprowadzona transakcja. Pan Dymowski konkretny, profesjonalny, miły. Szczerze polecam.
Ocena 5.0
Kamila Kościelna
Pełen profesjonalizm Polecam 🙂
Ocena 5.0
Dominika
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i świetny kontakt. Serdecznie polecam współpracę z Panem Dymowskim.
Ocena 5.0
Jakub Ziętara
Współpraca ze Sławkiem to czysta przyjemność. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam, trzymajac kciuki za rozwój firmy!
Ocena 5.0
Łukasz Zarzycki
Sprzedane lepiej niż się spodziewałem. Pełny profesjonalizm
Ocena 5.0
Mateusz Wąsiński
Bardzo profesjonalne podejście do tematu sprzedaży. Sławek cechuje się kompetentną wiedzą na temat nieruchomości i dba o dobro klienta. Zdecydowanie polecam usługi Sławka w sprzedaży lub zakupie wymarzonej nieruchomości.
Ocena 5.0
Ewa Wierus
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto szuka kompleksowej obsługi w sprzedaży bądź zakupie nieruchomości.
Ocena 5.0
Urszula Zych
Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji. Kultura, najwyższy profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaży. Bezstresowe przeprowadzenie przez kontakty z nabywcą, świetna znajomość przepisów co w efekcie przyniosło udaną transakcję a z mojej strony wymagało jedynie złożenia podpisu na akcie notarialnym. Szczerze polecam 🙂
Ocena 5.0
Magda Błaszczyk
Współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze, kompetencja i zaangażowanie Agenta pozwoliło na poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie inwestycji. Ta firma dba o jasny przekaz i każdą że stron transakcji. Serdecznie polecam ????
Ocena 5.0

Certyfikaty